2. CRVENI KUP - TK RALLY

Objavljeno: 29.05.2017.

2. CRVENI KUP - TK RALLY

Naše "jagode" su ovaj vikend ponovno bile u akciji!


Teniskim uzbuđenjima za naše najmlađe polaznike još se ne nazire kraj. Nakon pozitivnih reakcija i odličnog odaziva na 1. Crveni kup, odlučili smo organizirati i 2. Crveni kup za naše male članove. Ni ovaj put nije nedostajalo atraktivnih poena i napetih izmjena. Naslov s prošlog turnira je uspjela obraniti Mia Stilinović te je za nagradu dobila odličnu knjigu o tenisu pod nazivom - Tenis bez tajni. Ovim putem pozivam sve roditelje koji su u mogućnosti da naruče putem nas navedenu knjigu. Zasigurno neće požaliti ni oni ni djeca. Svim našim "jagodama" od srca čestitamo i pozivamo da ih jedu što više mogu dok im traje sezona. Svima za kraj, a što drugo nego, HVALA NA IGRI!